بیانیه ماموریت

فلسفه وجودي و تعهد ما ایجاد ارزش براي کلیه ذینفعان خود در بلند‌مدت از طریق ساخت کسب و کاري مترقی با هدف ارتقاء نشان تجاري شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش مي‌باشد. طرح برتري ما تمرکز بر پنج اصل استثنايي تجربه مشتري شامل مردم، محصولات، شعبات، قيمت و پيشرفت مي‌باشد. ما متعهد به بهبود عملکرد خود و ارتقا کیفیت ارائه خدمات به مشتريان هستيم.

شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش با دارا بودن سبدی کامل از داروهای دام و طیور شرکت‌های برتر‌ کشور، اقدام به توزیع دارو در سراسر کشور و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماید. با توجه به موضوع اصلی فعالیت شرکت درخصوص تهیه و توزیع دارو، تدارک عملیات بازاریابی، فروش دارو و فرآورده‌های بیولوژیک و نهاده‌های تغذیه‌ای مربوط به دام و طیور، می‌توان به شاخص‌های بارز این مجموعه نظیر سبد دارویی کاملی مشتمل بر انواع ویال‌های تزریقی، قرص، بلوس، پودر، محلول‌های مورد نیاز دامپزشکی، کادر تخصصی ورزیده فروش و بازاریابی، انبارداری مطلوب و ناوگان توزیع مطابق با قوانین و استانداردهای بین‌المللی اشاره نمود. از این‌رو تبدیل شدن به بزرگترین و برترین پخش تخصصی سراسری داروهای دامی کشور ماموریت کلان شرکت بوده که با قرار دادن محور عملیات تجاری شرکت بر مبنای شبکه توزیع در شعبات و نمایندگی‌های استانی و همچنین شناسایی نیازهای بازار و انعکاس آن به شرکت‌های تامین‌کننده استوار گردیده است.

ازاین‌رو شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش به عنوان یکی از با ارزش‌ترین نشان‌های تجاري در حوزه داروهای دامی کشور متعهد می‌گردد با بهره‌گیری از موثرترین و فراگیرترین سیستم توزیع، در راستای افزایش میزان رضایت‌مندی ذینفعان، ارتقاء مسئولیت‌پذیری کارکنان خود و مصرف بهینه و هوشمند منابع شرکت برنامه‌ریزی کرده و خلق ارزش نماید. پیروی از اصول، اهداف و الزامات کلیدی تدوین شده برای کلیه کارکنان به منظور حفظ و ارتقاء شاخصه‌های شرکت الزامی می‌باشد.