درباره ما
در اواخر دهه هشتاد تنوع ظرفیت تولید، میزان تولید، همگرایی در بازار هدف؛ فروش و توزیع منسجم و استاندارد داروهای دامی باعث شد تا گروه کارخانجات داروپخش، شرکت زاگرس فارمد، شرکت لابراتوارهای رازک و شرکت داروسازی ابوریحان مبادرت به تاسیس «شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش» کنند و از سال ۱۳۸۸ شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش فعالیت خود را آغاز کرد. شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش به عنوان بزرگ‌ترین پخش تخصصی - سراسری کشور با دارا بودن سبدی بیش از ۳۵۰ قلم دارو و واکسن از تولیدات برترین شرکت‌های داخلی و خارجی، اقدام به توزیع دارو از طریق ۱۶ شعبه استانی و ۲۳ نماینده در سایر استان‌های کشور، در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماید. ازاین‌رو سیاست کسب و کار این شرکت ارزش‌آفرینی برای سهام‌داران، توسعه و ایجاد بازارهای جدید، عملکرد بهره‌ورانه با تکیه بر ارزش‌های سازمانی با هدف افزایش سهم بازار داروهای دامی در کشور می‌باشد.

  • ارزش آفرینی برای سهام داران
  • عملکرد بهره ورانه
  • توسعه شرکت و ایجاد بازارهای جدید
  • رضایت مندی مشتریان

فلسفه وجودی و تعهد ما ایجاد ارزش برای کلیه ذینفعان خود در بلند‌مدت از طریق ساخت کسب و کاری مترقی با هدف ارتقاء نشان تجاری شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش می‌باشد. طرح برتری ما تمرکز بر پنج اصل استثنایی تجربه مشتری شامل مردم، محصولات، شعبات، قیمت و پیشرفت می‌باشد. ما متعهد به بهبود عملکرد خود و ارتقا کیفیت ارائه خدمات به مشتریان هستیم.
شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش با دارا بودن سبدی کامل از داروهای دام و طیور شرکت‌های برتر‌ کشور، اقدام به توزیع دارو در سراسر کشور و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌نماید. با توجه به موضوع اصلی فعالیت شرکت درخصوص تهیه و توزیع دارو، تدارک عملیات بازاریابی، فروش دارو و فرآورده‌های بیولوژیک و نهاده‌های تغذیه‌ای مربوط به دام و طیور، می‌توان به شاخص‌های بارز این مجموعه نظیر سبد دارویی کاملی مشتمل بر انواع ویال‌های تزریقی، قرص، بلوس، پودر، محلول‌های مورد نیاز دامپزشکی، کادر تخصصی ورزیده فروش و بازاریابی، انبارداری مطلوب و ناوگان توزیع مطابق با قوانین و استانداردهای بین‌المللی اشاره نمود. از این‌رو تبدیل شدن به بزرگترین و برترین پخش تخصصی سراسری داروهای دامی کشور ماموریت کلان شرکت بوده که با قرار دادن محور عملیات تجاری شرکت بر مبنای شبکه توزیع در شعبات و نمایندگی‌های استانی و همچنین شناسایی نیازهای بازار و انعکاس آن به شرکت‌های تامین‌کننده استوار گردیده است.
ازاین‌رو شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش به عنوان یکی از با ارزش‌ترین نشان‌های تجاری در حوزه داروهای دامی کشور متعهد می‌گردد با بهره‌گیری از موثرترین و فراگیرترین سیستم توزیع، در راستای افزایش میزان رضایت‌مندی ذینفعان، ارتقاء مسئولیت‌پذیری کارکنان خود و مصرف بهینه و هوشمند منابع شرکت برنامه‌ریزی کرده و خلق ارزش نماید. پیروی از اصول، اهداف و الزامات کلیدی تدوین شده برای کلیه کارکنان به منظور حفظ و ارتقاء شاخصه‌های شرکت الزامی می‌باشد.

در راستای بیانیه مأموریت شرکت، یک چشم‌انداز کلی را برای خود در نظر گرفته‌ایم.این چشم‌انداز با طراحی و پیاده‌سازی نظام‌های مدیریتی کارآمد، جذب و پرورش منابع انسانی متخصص و ایجاد شبکه‌ای از ذینفعان متحدالمنافع، خواهد توانست فضایی تشکیل دهد که دسترسی به آن را هموار سازد. این چشم‌انداز بدین صورت است:

شرکتی الگو در شاخص‌های بهره‌ورانه و پیشرو در صنعت داروهای دامی کشور

  • جهت‌گیری استراتژیک

در شروع کارها هدفمند هستیم و به نتیجه توجه داریم و برای تامین نیاز بازار، کار شبکه‌ای و متمرکز بر نوآوری را مبنای برنامه‌ریزی و تصمیم‌سازی می‌دانیم.

  • چابکی

باور داریم به هنگام بودن و سرعت در تعریف و اجرای امور، ارزش آن‌ها را معین می‌نماید. در راه‌اندازی و تحقق سریع عمل می‌کنیم و انعطاف‌پذیریم و نسبت به تغییرات محیطی سریع پاسخ می‌دهیم.

  • رقابت‌پذیری

رقابت پذیری ما معیاری کلیدی برای ارزیابی درجه موفقیت و بهبود محیط کسب و کار بوده و در توسعه بازار مالی، نهادها، اندازه بازار، آمادگی در فناوری و آموزش ما نمود پیدا می‌کند.

  • مشتری‌مداری

مشتری‌مداری و پاسخگویی به نیازهای مشتری سرآغاز کار ما و رضایت مشتری سرانجام کار ماست.

  • یادگیری و بهبود مستمر

از تجربیات خود و دیگران در داخل و خارج می‌آموزیم، دانش و مهارت خود را ارتقاء داده و در راستای بهینه‌سازی و بهبود مستمر امور آموخته‌های خود را به اشتراک می‌گذاریم.