form   video   ordering   report
پیام مدیرعامل

پیام مدیرعامل

favicon

شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش به عنوان بزرگترین پخش تخصصی سراسری کشور با دارا بودن سبدی بیش از ۳۵۰ قلم دارو و واکسن از تولیدات شرکت های رازک، زاگرس فارمد پارس، داروسازی ابوریحان، کارخانجات داروپخش و سایر شرکت های داخلی و وارداتی، از طریق نمایندگی ها و شعبات اقدام به توزیع همزمان دارو در سراسر کشور و در کوتاهترین زمان ممکن می نماید.
با توجه به موضوع اصلی فعالیت شرکت درخصوص تهیه و توزیع دارو، تدارک عملیات بازاریابی، فروش دارو و فرآورده های بیولوژیک و نهاده های تغذیه ای مربوط به دام و طیور می توان به شاخص های بارز این مجموعه نظیر کادر تخصصی ورزیده فروش و بازاریابی، انبارداری مطلوب و ناوگان توزیع مطابق با قوانین و استانداردهای بین المللی اشاره نمود.
همچنین محور عملیات تجاری این شرکت بر مبنای همکاری با نمایندگان با تجربه در استان های مختلف و همچنین براساس شناسایی نیازهای بازار و انعکاس آن به شرکت های تولیدی استوار است. تاکید می گردد شرکت توزیع از سبد دارویی کاملی مشتمل بر انواع ویال های تزریقی، قرص، بلوس، پودر، محلول های مورد نیاز دامپزشکی که از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است بهره مند می باشد.
سایر ویژگی های قابل اشاره این شرکت، ناوگان حمل و نقل یخچال دار و تجهیزات انبار شامل سیستم تهویه براساس آخرین تکنولوژی، قفسه بندی و چیدمان به ارتفاع ۱۲ متر با رعایت اصول FiFo در ارسال دارو و واکسن، ظرفیت وزنی ۲۰۰۰ تن و قابلیت ارسال روزانه بیش از ۱۰۰ تن دارو به کلیه نقاط کشور می باشد.
علاوه بر آن وجود سردخانه ثابت به حجم ۱۰۰ متر مکعب با قابلیت نگهداری فرآورده های بیولوژیک و واکسن، این امکان را برای شرکت توزیع فراهم نموده که با ایجاد زنجیره سرد کیفیت مواد نگهداری شده را در سطح استانداردهای بین المللی رعایت نماید.
بدلیل رضایت مشتریان و مصرف کننده نهایی از عملکرد این شرکت، محصولات بسیاری از شرکت های تولید کننده داخلی و کمپانی های بین المللی دارو و واکسن از جمله شرکت Elanco ،Zoetis و Hipra در سبد شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش موجود می باشد.
در اواخر دهه هشتاد تنوع ظرفیت تولید، میزان تولید، همگرایی در بازار هدف؛ فروش و توزیع منسجم و استاندارد داروهای دامی باعث شد تا شرکت های داروپخش (سهامی عام)، زاگرس فارمد (سهامی عام)، لابراتوارهای رازک (سهامی عام) و داروسازی ابوریحان (سهامی عام) مبادرت به تاسیس «شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش» کنند و از سال ۱۳۸۸ شرکت توزیع داروهای دامی داروپخش فعالیت خود را آغاز کرد.